Navn Fylke E-post
Lisbeth Petersson lisbeth.m.petersson@ltkronoberg.se
marit elida bjelland 117954@studpost.hsh.no
Anne Reitan Parker annereitan@mac.com
Jonna Jensen jjen@viauc.dk
May Lisbeth Svendsen Akershus maylsvendsen@hormail.com
Ingeborg Landstad Akershus ingeborg@friskvern.no
Grete Haug Akershus grete.haug@online.no
Vigdis Bergvill Kibsgaard Akershus ab711@broadpark.no
Inger-Berit Alfstad Akershus ingerberit@gmail.com
Anne-Lise Vangen Akershus alvangen@combitel.no
Karin Fosse Akershus kelis-fo@online.no
May Lisbeth Svendsen Akershus maylsvendsen@hotmail.com
Inger Vetlesen Akershus ingvetl@online.no
Jannicke Devold Akershus jannicke.devold@statped.no
Birgit Nitter Akershus bi.ni@online.no
Elfrid Aarseth Akershus elfrid.aarseth@ulleval.no
Karen M Mortvedt Akershus karenmortvedt@hotmail.com
Birgit Nitter Akershus birgit.nitter@godthaab.no
kirsten kabbe ytterbø Akershus kirsten.kabbe@tele2.no
Margarete Aamodt Akershus Mor_Aam@ventelo.Net

Hvorfor har ingen lært meg disse enkle og nyttige bevegelsesprinsippene før? Det jeg har lært på disse få timene med BK, har jeg med meg i dagliglivet fra jeg står opp til jeg legger meg

Om NIBK

Basal kroppskjennskap er en fysioterapimetode som har vært godkjent i nærmere 30 år. Det er en arbeidsform som retter seg både mot forebyggende-, helsefremmende og klinisk virksomhet i fysioterapi.

Kontakt

Kontakt oss ...

Logg inn