Navn Fylke E-post
Lisbeth Petersson lisbeth.m.petersson@ltkronoberg.se
Ingeborg Landstad Akershus ingeborg@friskvern.no
Grete Haug Akershus grete.haug@online.no
Inger-Berit Alfstad Akershus ingerberit@gmail.com
Anne-Lise Vangen Akershus alvangen@combitel.no
Karin Fosse Akershus kelis-fo@online.no
Inger Vetlesen Akershus ingvetl@online.no
Elfrid Aarseth Akershus elfrid.aarseth@ulleval.no
Karen M Mortvedt Akershus karenmortvedt@hotmail.com
kirsten kabbe ytterbø Akershus kirsten.kabbe@tele2.no
Margarete Aamodt Akershus Mor_Aam@ventelo.Net
Barbel Schaab Akershus
Anne Sofie Langfeldt Friberg Buskerud annesofie.l.friberg@online.no
Jane Fulford Buskerud
Ingrid Skjerven Finnmark ingrid.skjerven@vadso.kommune.no
Erica Fransson Finnmark erica.fransson@spray.se
Ellen Velema Hedemark velema@c2i.net
Anne Sofie Lund Hedemark aslund@bbnett.no
Liv Helvik Skjærven Hordaland lhs@hib.no
Marit Nilsen Hordaland marit.nilsen-2@helse.bergen.no

Hvorfor har ingen lært meg disse enkle og nyttige bevegelsesprinsippene før? Det jeg har lært på disse få timene med BK, har jeg med meg i dagliglivet fra jeg står opp til jeg legger meg

Om NIBK

Basal kroppskjennskap er en fysioterapimetode som har vært godkjent i nærmere 30 år. Det er en arbeidsform som retter seg både mot forebyggende-, helsefremmende og klinisk virksomhet i fysioterapi.

Logg inn